Złomowanie maszyn

Naszym klientom oferujemy złomowanie maszyn. Przy realizacji usług w tym zakresie korzystamy z doświadczenia i wiedzy uzyskanej w trakcie realizacji licznych zamówień. Pozwala nam to dobierać odpowiednie rozwiązania, dzięki czemu cały proces przeprowadzamy w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie prace wykonujemy, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. W efekcie możemy realizować zadania nie tylko bez ryzyka dla pracowników, ale także w sposób nieinwazyjny dla środowiska. Wybierając nasze usługi, zyskujecie Państwo pewność, że zrealizujemy wasze zamówienie zgodnie z ustalonymi terminami w ekonomiczny i ekologiczny sposób. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz kwalifikacje do wykonania złomowania pojedynczych maszyn, jak też całych zespołów urządzeń. Dlatego też bez problemu możemy podjąć się zleceń o różnej skali i stopniu skomplikowania.

Dlaczego warto wybrać usługi złomowania maszyn?

Nawet najlepsze maszyny wykonane z wyjątkowo odpornych podzespołów w końcu przestaną poprawnie działać – jest to naturalny i nieunikniony proces. W sytuacji, kiedy ich naprawa lub remont okażą się nieopłacalne, lub ze względu na stopień wyeksploatowania niemożliwe, to wówczas przyjdzie stanąć przed problemem, co z nimi zrobić. Najlepiej się ich pozbyć, jednak znalezienie kupca na zniszczony lub zużyty sprzęt, może być trudne, dlatego większość firm decyduje się na utylizację. Jej przeprowadzenie nie jest jednak zadaniem łatwym, szczególnie jeśli w grę wchodzą nie pojedyncze urządzenia, ale całe zespoły maszyn. Wpływ na szybkość przeprowadzania utylizacji będzie miał także poziom skomplikowania budowy poszczególnych maszyn. Dlatego należy mieć na uwadze, że przy braku odpowiedniego sprzętu i wiedzy, usunięcie maszyny z terenu zakładu może zaburzyć obowiązujący w nim tryb pracy. Dlatego też zadania w zakresie deinstalacji i złomowania maszyn warto powierzyć w ręce profesjonalistów, którzy będą w stanie przeprowadzić wszystkie prace w sprawny sposób, gwarantujący pełnię bezpieczeństwa.

Złomowanie maszyn przemysłowych i rolniczych – zakres usług

Wybierając współpracą z nami, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej obsługi. W ramach usługi utylizacji przeprowadzamy deinstalacje, przewóz oraz złomowanie maszyn przemysłowych i rolniczych. Zakres naszych działań dostosowujemy każdorazowo do potrzeb klienta. Zawsze wybieramy takie rozwiązania, które w żaden sposób nie zakłócą pracy zakładu lub nie wpłyną negatywnie na pracę gospodarstwa. Dokładnie planujemy nasze działania, dzięki czemu możemy zapewniać klientom przeprowadzenie całego procesu w pełni bezpieczny sposób. Oznacza to, że wykonywane przez nas pracę nie będą stanowić zagrożenia dla zatrudnionych osób. Realizujemy je także zgodnie z obowiązującymi przepisami środowiskowymi, co eliminuje ryzyko, że do ekosystemu dostaną się szkodliwe substancje. Ponadto, jako że specjalizujemy się również w relokacji maszyn, oprócz deinstalacji zużytych urządzeń jesteśmy w stanie zamontować na ich miejsce nowy sprzęt.

Wysokie kwalifikacje naszej kadry, nowoczesne zaplecze techniczne oraz praktyczne doświadczenie umożliwiają nam zajęcie się nawet wyjątkowo bardzo skomplikowanymi zleceniami.

Złomowanie maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze z uwagi na częste użytkowanie z biegiem lat psują się i stają bezużyteczne. Co zatem zrobić z maszyną, której nie możesz już naprawić? Najlepiej będzie się jej pozbyć zgodnie z prawem. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszej usługi złomowania maszyn rolniczych. Wszelkie prace realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami środowiskowymi. Dbamy o to, aby do ekosystemu nie dostały się żadne szkodliwe substancje, dlatego bardzo ważny jest prawidłowy demontaż maszyn rolniczych. Wszystkie niebezpieczne i szkodliwe dla środowiska substancje są przez nas bezpiecznie usuwane. Za samodzielny demontaż i niewykonanie zezłomowania ciągnika, przyczepy, siewnika czy innej maszyny rolniczej może zostać nałożona kara przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.

Złomowanie maszyn przemysłowych

Nie tylko maszyny rolnicze, ale również maszyny przemysłowe po wielu latach kończą swój żywot i trzeba się ich pozbyć. W ofercie naszej firmy znajduje się także złomowanie maszyn przemysłowych. Jeżeli chcesz zrobić to zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny dla środowiska, skorzystaj z naszej usługi. Przed złomowaniem zawsze wykonujemy deinstalację maszyny i jej demontaż. Usługę złomowania przeprowadzamy sprawnie i terminowo, a wszystkie szkodliwe substancje znajdujące się w maszynie bezpiecznie usuwamy. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt techniczny umożliwiający sprawne zezłomowanie maszyn przemysłowych.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl