Wynajem dźwigu

W ramach świadczonych usług oferujemy wynajem dźwigów. Zapewniamy szeroki wybór maszyn o zróżnicowanym udźwigu, dzięki czemu z pewnością znajdziecie Państwo sprzęt zgodny z waszym aktualnym zapotrzebowaniem. Wszystkie oferowane dźwigi przechodzą okresowe przeglądy techniczne, a także po każdy wypożyczeniu ich stan jest dokładnie sprawdzany. Dzięki temu możemy gwarantować, że w asortymencie naszej wypożyczalni czekają na was wyłącznie w pełni sprawne urządzania, dzięki którym można przeprowadzić wszystkie prace w sprawnie i bezpiecznie. Wpływ na to ma również fakt, że do katalogu wynajmowanych urządzeń włączamy wyłącznie wysokiej klasy modele. Miarą jakości naszych dźwigów może być fakt, że sami korzystamy z nich przy okazji realizacji usług w zakresie relokacji maszyn.

Czy warto zdecydować się na wynajem dźwigu?

Zastanawiają się Państwo zapewne, czy lepiej zdecydować się na zakup, czy wynajem dźwigów? Każda z tych opcji posada swoje plusy i minusy. Jednak, aby jednoznacznie stwierdzić, która z nich będzie dla was korzystniejsza, musicie sobie odpowiedzieć na pytanie – w jakim zakresie niezbędny będzie wam dźwig?

W przypadku, gdy jego wykorzystanie będzie intensywne i częste, to wówczas sensownym wyjściem może okazać się zakup maszyny. Jeśli jednak dźwig użyteczny okażę się tylko przy części realizacji, to lepiej zdecydować się na wynajem. Wybór tej opcji pozwoli zaoszczędzić w takiej sytuacji spore środki. Przede wszystkim skorzystanie z usług wypożyczalni dźwigów wymaga znacznie niższych nakładów niż nabycie na własność sprzętu. W przypadku wynajmu dźwigu odchodzą również koszty związane z magazynowaniem i serwisowaniem maszyny. Co więcej, wypożyczenie pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także czas. Otrzymuje się bowiem maszynę gotową do natychmiastowego użycia.

Usługi dźwigami przeładunkowymi – oferta naszej wypożyczalni

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wypożyczalni dźwigów. Wybierając jej usługi, możecie liczyć na kompleksową obsługę, która obejmuje pomoc przy wyborze modelu o udźwigu, który podała realizacji prowadzonych przez was prac. Zyskujecie również gwarancję, że otrzymacie w pełni dźwigi w doskonałym stanie technicznym, które pozwolą na sprawną realizację. W asortymencie posiadamy bowiem modele przystosowane do przenoszenia ładunków o zróżnicowanej wadze, a jako jedyni w Polsce dysponujemy mini dźwigami samojezdnymi o udźwigu aż do 90 ton! 

Zamówione maszyny możemy Państwu dostarczyć pod wskazany adres o ustalonym terminie. Ponadto proponujemy opcję wynajmu urządzenia wraz z obsługą. Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy doskonale znają nasz sprzęt, dzięki czemu mogą wykonać wszystkie powierzone zadania sprawnie, dokładnie i bezpiecznie. Dlatego, jeśli zależy Państwu na oszczędności czasy i pieniędzy, wybierzcie nasze usługi dźwigami przeładunkowymi.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm