Wynajem dźwigu

W ramach świadczonych usług oferujemy wynajem dźwigów. Zapewniamy szeroki wybór maszyn o zróżnicowanym udźwigu, dzięki czemu z pewnością znajdziesz sprzęt zgodny z aktualnym zapotrzebowaniem. W ofercie mamy sprzęt o możliwość pracy do 400 ton, urządzenia dźwigowe oraz urządzenia mogące przemieszczać się z ładunkiem – mobilne. Maszyny te możesz wykorzystać do przeładunku towaru między samochodami ciężarowymi, transportu elementów ciężkich, przewozu kontenerów, relokacji maszyn czy do montażu konstrukcji na wysokościach.

Wszystkie nasze dźwigi przechodzą okresowe przeglądy techniczne, a po każdym wypożyczeniu ich stan jest dokładnie sprawdzany. Dzięki temu masz gwarancję, że w asortymencie naszej wypożyczalni czekają na Ciebie w pełni sprawne urządzenia, dzięki którym przeprowadzisz wszystkie prace sprawnie i bezpiecznie. Wpływ na to ma również fakt, że do katalogu wynajmowanych urządzeń włączamy wyłącznie wysokiej klasy modele. Co więcej, sami korzystamy z naszych dźwigów przy okazji realizacji usług w zakresie relokacji maszyn.

Dźwigi przeładunkowe usługi

Wybierając nasze usługi dźwigów przeładunkowych możesz liczyć na kompleksową obsługę, która obejmuje m.in. pomoc przy wyborze modelu i udźwigu, a także gwarancję, że otrzymasz dźwig przeładunkowy w doskonałym stanie technicznym, który pozwoli na sprawną realizację. W asortymencie mamy modele przystosowane do przenoszenia ładunków o zróżnicowanej wadze, a jako jedyni w Polsce dysponujemy mini dźwigami samojezdnymi o udźwigu aż do 90 ton! 

Jeżeli nie używasz intensywnie dźwigu przeładunkowego, tylko planujesz wykorzystać go przy części realizacji, to zdecyduj się na jego wynajem. Będzie to dużo lepsza decyzja niż zakup drogiej maszyny. Decydując się na wynajem dźwigu oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze – mowa tutaj również o kosztach związanych z magazynowaniem i serwisowaniem maszyny. Koszt wypożyczenia dźwigu nie równa się nawet z kosztem, który musiałbyś ponieść w związku z zakupem dźwigu na własność.

Zamówiony dźwig możemy dostarczyć pod wskazany adres o ustalonym terminie. Ponadto proponujemy opcję wynajmu urządzenia wraz z obsługą. Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy doskonale znają nasz sprzęt, dzięki czemu mogą wykonać wszystkie powierzone zadania sprawnie, dokładnie i bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do skorzystania z naszych usług dźwigami przeładunkowymi!

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl