Usługi suwnicą mobilną

Suwnice mobilne to urządzenia, które można bez większych problemów przemieszczać. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dojazd cięższego sprzętu nie jest możliwy. Usługi suwnicą mobilną są niezbędnym elementem w procesach relokacji maszyn, linii produkcyjnych i ciągów technologicznych. Bez ich wsparcia przemieszczanie, montaż czy demontaż maszyn przemysłowych byłyby bardzo utrudniony, a nawet niemożliwy.

Suwnice zwiększają bezpieczeństwo pracy i pozytywnie wpływają na efektywność wykonywanych czynności. Ich dużą zaletą jest właśnie mobilność, a zróżnicowane metody napędu umożliwiają stosowanie ich nawet w miejscach o utrudnionym dostępie do stałego źródła zasilania.

Gdzie używa się suwnic mobilnych?

Suwnice mobilne wykorzystywane są do przenoszenia urządzeń w pionie i w poziomie. To dzięki nim załadunek, transport i rozładunek przebiegają sprawnie i bezpiecznie. Używa się ich najczęściej tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania suwnicy stacjonarnej. Umożliwia ona transport ponadgabarytowy oraz obsługę kilku stanowisk roboczych. Służy zarówno do prac transportowych, magazynowych, przeładunkowych, jak i produkcyjnych

Usługi suwnicą mobilną świadczymy w halach przemysłowych, zakładach produkcyjnych, magazynach, stoczniach i wszędzie tam, gdzie konieczny jest spory udźwig oraz stabilność. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl