Rozładunek pras

Nasza firma świadczy usługi załadunku i rozładunku pras, a także ich ponownego montażu w nowej lokalizacji. W większości przypadków jest to proces skomplikowany ze względu na duże gabaryty maszyny oraz dość niewielką przestrzeń wokół. Podczas rozładunku pras bardzo ważne jest ich prawidłowe zabezpieczenie oraz zachowanie szczególnej ostrożności. Duże znaczenie ma także dokumentacja techniczna, która uwzględnia dobór odpowiedniego sprzętu do panujących w danej hali warunków oraz parametrów maszyn.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że rozładunek pras odbędzie się sprawnie, bezpiecznie i bez żadnych problemów – zaufaj naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej, która nie boi się podjąć żadnego wyzwania. Jesteśmy w pełni przygotowani do każdego zlecenia, a w trakcie pracy zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jakie maszyny i akcesoria wykorzystywane są przy rozładunku pras?

Rozładunek to etap, który stanowi ostatnie ogniwo procesu relokacji maszyny. Przy czym, rozładunek tak dużych gabarytowo maszyn, jak prasy to logistycznie bardzo trudne przedsięwzięcie, jednak przy wykorzystaniu sprzętu najwyższej klasy możemy zrobić to bardzo sprawnie.

Do rozładunku pras wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, m.in. wózki widłowe o odpowiednim udźwigu, naczepy typu flat rack, suwnice mobilne, platformy, dźwigi samojezdne czy rolki transportowe. Suwnice pozwalają zarówno na załadunek różnych części prasy na pojazd transportowy, jak i na ich rozładunek. Z pomocą naszych pracowników rozładunki przeprowadzane są bezpiecznie i sprawnie. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących przedstawionych usług pozostajemy do dyspozycji.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl