Rozładunek maszyn

Ostatnim elementem całego procesu relokacji jest rozładunek maszyn przemysłowych w nowej lokalizacji. Następuje to w momencie, gdy maszyna zostaje już przewieziona we wskazane przez klienta miejsce. Prawidłowe wyładowanie maszyny jest niezwykle ważne, dlatego podczas rozładunku maszyny przemysłowej zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wystarczy mały błąd, moment nieuwagi lub niedopatrzenie, aby doszło do uszkodzenia maszyny. Nasi pracownicy przeprowadzili już wiele tego rodzaju przedsięwzięć, co sprawia, że znają odpowiednie procedury nadzorujące pracę na tym etapie. Jeżeli chcesz, aby rozładunek został przeprowadzony bezpiecznie, sprawie i terminowo – skontaktuj się z nami!

Załadunek maszyn

Załadunek maszyn przemysłowych wymaga bardzo dobrej organizacji oraz dokładnego zaplanowania każdego z etapów. Tylko dzięki temu można bezpiecznie przetransportować maszyny do miejsca docelowego. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem logistycznym, dlatego możesz nam w pełni zaufać. Co więcej, do codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia, np. dźwigi przeładunkowe, podnośniki hydrauliczne, wózki widłowe czy rolki transportowe.

Przed przystąpieniem do załadunku maszyny zawsze przeprowadzamy jej demontaż. Dopiero potem przystępujemy do odpowiedniego zabezpieczenia i załadunku urządzenia. Prawidłowe zabezpieczenie maszyny na czas transportu jest bardzo ważne, szczególnie gdy odległość przewożonych urządzeń będzie duża. Skontaktuj się, jeśli masz pytania i skorzystaj z naszych usług!

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl