Opracowanie projektu relokacji maszyn

Zanim przeprowadzimy kompleksowe przeniesienie urządzeń, ciągów technologicznych, jak również całych zakładów przemysłowych konieczne jest opracowanie projektu relokacji maszyn. Przygotowujemy go na podstawie aktualnych potrzeb kontrahenta, indywidualnych wymagań sprzętowych, jak również warunków, które panują w przestrzeni, do której sprzęt jest przenoszony. Wszystko po to aby przeprowadzane prace dały oczekiwany efekt w postaci w pełni sprawnych linii produkcyjnych w nowej lokalizacji.

Projektujemy relokacje zakładów przemysłowych

Projekty relokacji maszyn wykonywane przez naszą firmę obejmują wszystkie ważne kwestie w zakresie deinstalacji maszyn, ich bezpiecznego transportu, jak również odpowiedniego rozmieszczenia w nowym zakładzie. Projekt obejmuje także dostosowanie posiadanej linii produkcyjnej do wielkości pomieszczeń w nowej lokalizacji.

Niezwykle ważne jest to, aby przeniesiony ciąg technologiczny nie tylko zapewniał optymalnie wydajną produkcję, ale też nie stwarzał żadnego zagrożenia dla pracujących w zakładzie osób. Cały proces relokacji maszyn planujemy w taki sposób, aby na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia zapewnić odpowiednie zasoby i środki bezpieczeństwa niezbędne do jego powodzenia.

Mamy ogromne doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń oraz nowoczesne zaplecze techniczne, które pozwala nam na przeprowadzenie najbardziej zaawansowanych relokacji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa ludzi, oraz maszyn. Kompleksowe relokacje przeprowadzamy zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl