Montaż pras

Prawidłowy montaż pras jest niezwykle ważny, gdyż nawet najmniejszy błąd może stwarzać niebezpieczeństwo dla pracowników lub powodować przestoje i opóźnienia w produkcji. Mamy duże doświadczenie w realizacji zadań montażowych. Zajmujemy się profesjonalnym montażem pras w zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Montaż przeprowadzamy według ściśle określonych kryteriów i zgodnie z zaleceniami producenta. Zależy nam także na tym, aby w jak najmniejszym stopniu zaburzyć pracę zakładu. Po ukończonym montażu każdorazowo testujemy i dostosowujemy sprzęt do warunków nowego miejsca produkcyjnego.

Dlaczego montaż pras należy powierzyć profesjonalnej firmie?

Współcześnie wykorzystywane maszyny przemysłowe w zakładach produkcyjnych dość często charakteryzują się złożoną konstrukcją składającą się z wielu delikatnych elementów, dlatego montaż maszyn dobrze jest powierzyć firmie relokacyjnej, która ma dużą wiedzę, doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie.

Podczas montażu pras korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy i opieramy się na najnowszych technologicznych standardach. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie zarówno w demontażu, jak i montażu pras oraz różnego rodzaju maszyn przemysłowych. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że unikniesz kosztownych przestojów i przerw w produkcji. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a przed montażem odwiedzamy miejsce, w którym ma nastąpić instalacja maszyny, dzięki temu możemy zobaczyć pomieszczenie i zaplanować pracę krok po kroku. Takie działanie pozwala nam zachować podczas rozładunku i montażu pras wszelkie niezbędne procedury bezpieczeństwa, które mogą uchronić zdrowie pracowników lub drogi firmowy sprzęt przed uszkodzeniem.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl