Montaż maszyn

Oferujemy montaż maszyn zarówno tych nowych, jak i używanych w obiektach przemysłowych, tj. hale produkcyjne czy magazynowe. Montaż maszyn to zadanie wymagające wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego przygotowania. Współcześnie stosowane maszyny przemysłowe charakteryzują się często dość skomplikowaną konstrukcją złożoną z wielu delikatnych mechanizmów, dlatego dobrze jest powierzyć usługę montażu maszyn profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

Demontaż maszyn

Decydując się na demontaż maszyn wykonany przez pracowników naszej firmy, zyskujesz gwarancję, że sprzęt będzie sprawny i nadal będzie działał bez zarzutu. Podczas demontażu zawsze sporządzamy drobiazgową dokumentację, w której opisujemy każdy element urządzenia z uwzględnieniem podzespołów, które na czas transportu maszyny należy od niej odłączyć. Po wykonanym demontażu oczyszczamy także poszczególne części i bezpiecznie je zabezpieczamy na czas przewozu maszyny do nowej lokalizacji. Demontowane urządzenia są odpowiednio przygotowywane pod montaż maszyn i urządzeń przemysłowych.

Profesjonalny montaż i demontaż maszyn

Nasz zespół ma rozległe doświadczenie, kwalifikacje oraz umiejętności praktyczne do przeprowadzania montażu i demontażu maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Dysponujemy również odpowiednim zapleczem technologicznym oraz logistycznym do przeprowadzania tego rodzaju prac. Dzięki temu relokacje urządzeń realizujemy kompleksowo w możliwe najkrótszym czasie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda godzina, a nawet dodatkowy dzień poświęcony na przenoszenie maszyn i linii technologicznych oznacza realne straty dla naszego kontrahenta. Nasi pracownicy przeprowadzili już wiele tego rodzaju przedsięwzięć, dlatego montaż i demontaż maszyn realizowany jest z zachowaniem wyjątkowej ostrożności, a jednocześnie sprawnie i bez zbędnej zwłoki.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl