Montaż konstrukcji stalowych

Prawidłowy montaż konstrukcji stalowych jest bardzo ważny i powinien być szczegółowo opracowany przez wykonawcę, gdyż nawet najmniejszy błąd i niedopatrzenie może stwarzać zagrożenie i niebezpieczeństwo dla pracowników oraz innych osób znajdujących się w pobliżu konstrukcji. Nasza firma ma duże doświadczenie w realizacji zadań montażowych. Posiadamy także odpowiednie zezwolenia oraz certyfikaty.

Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych, zarówno własnych, jak i tych powierzonych. Odbiorcami naszych usług są głównie zakłady produkcyjne, przemysłowe, centra logistyczne, magazyny czy inwestorzy wykonujący projekty wielkopowierzchniowe. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność i gwarancję, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone profesjonalnie.

Konstrukcje stalowe wykonanie i montaż

Poza montażem konstrukcji stalowych, zajmujemy się także projektem całego szkieletu i jego produkcją. Dlatego, jeżeli planujesz budowę obiektu opartego na konstrukcji stalowej i szukasz firmy w charakterze generalnego wykonawcy, który zaprojektuje, wybuduje i zamontuje konstrukcje stalowe, to możesz nam w zupełności zaufać. Nasza firma od wielu lat wykonuje i montuje konstrukcje stalowe, tj. hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, konstrukcje mostowe, wieże i maszty czy budowle przemysłowe.

Dużą zaletą konstrukcji stalowych jest dużo szybszy czas realizacji i montażu, w porównaniu do tradycyjnych budowli. Są one stosowane w wielu różnych dziedzinach przemysłu, takich jak budownictwo, rolnictwo, handel czy usługi. Wykonane przez nas konstrukcje są bezpieczne i mogą służyć latami, a wpływ na to ma w szczególności dobry projekt, wysoka jakość materiałów oraz doświadczony i wykwalifikowany zespół.


Wykonawstwo konstrukcji stalowych


Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych konstrukcji stalowych. Gwarantuje to m.in. nasze doświadczenie, odpowiednio wyposażony park maszynowy oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Produkowane przez nas hale i magazyny stalowe są trwałe, solidne oraz odporne na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Konstrukcje wykonywane są m.in. ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Dodatkowym atutem jest również to, że ich wykonanie i montaż nie trwa długo.

Usługę produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych kierujemy do klientów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl