Dźwig
O nas - baner

Usługi dla zakładów przemysłowych - o firmie INTER-TECH

Firma INTER-TECH powstała w 1998 roku. Od początku działalności naszym celem było dostarczenie specjalistycznych usług dla zakładów przemysłowych, które potrzebowały pomocy przy kompleksowym przenoszeniu wyposażenia produkcyjnego. Chcieliśmy wspierać również naszych klientów w unowocześnianiu ich infrastruktury w celu zwiększenia wydajność wytwarzania przy redukcji kosztów. Dlatego też stale pogłębialiśmy naszą wiedzę w obszarach związanych z automatyzacją i relokacją linii produkcyjnych, aby móc zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Sukcesywnie rozbudowywaliśmy również nasze zaplecze techniczne, aby móc sprostać nawet szczególnie trudnym wyzwaniom. Przede wszystkim jednak zdobywaliśmy doświadczenie, realizując zlecenia dla klientów o zróżnicowanych profilach produkcyjnych. Nasze działania przyniosły efekty – jesteśmy cenioną w branży firmą, do której zadowolonych klientów należą firmy takie jak Ferrari, Volkswagen, Renault, Toyota, Mercedes, Ford, Jaguar & Land Rover, Skoda, Samsung, HP Polska oraz wiele innych.

Co zyskujesz podejmując współpracę z nami?

Podejmując współpracę z nami, zyskujcie Państwo zaufanego partnera biznesowego, który będzie w stanie wykonać wasze zamówienie w dowolnym miejscu na terenie kraju ściśle według ustalonych terminów. Bez większych problemów możemy podjąć się również realizacji zleceń poza granicami Polski. W trakcie dekady od momentu wejścia na rynek obsługiwaliśmy klientów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji, Szwecji, Włoch, Dani, Czech, Rumunii oraz Serbii.

Zatrudniamy kadrę, złożoną z pracowników, od wielu lat specjalizujących się w kwestiach związanych z relokacją maszyn i automatyzacją przemysłową. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia będą oni w stanie dokładnie ocenić Państwa potrzeby oraz zaproponować najlepsze rozwiązania, które pozwolą podnieść efektywność i bezpieczeństwo produkcji oraz ograniczyć związane z nią koszty. Dokładnie zaplanują i przeprowadzą także przeniesienie urządzeń, linii i gniazd przemysłowych, dobierając do tego odpowiednie środki, dzięki czemu ich działania nie spowodują długich przestojów produkcyjnych.

Wpływ na szybkość, dokładność i bezpieczeństwo realizacji oprócz wysokich kwalifikacji zatrudnionej załogi ma także stosowany przez nas sprzęt. Zamówienia wykonujemy wyłącznie przy użyciu nowoczesnych i sprawdzonych maszyn takich jak dźwigi samojezdne czy suwnice mobilne. Zaplecze techniczne skompletowaliśmy, przewidując zróżnicowane potrzeby klientów oraz wymagania wykorzystywanych przez nich maszyn. Jako jedyni w Polsce możemy poszczycić się posiadaniem samojezdnego dźwigu małogabarytowego, dzięki któremu możemy przenosić ładunki o masie sięgającej nawet 90 ton. Urządzenie to sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie dałyby rady inne maszyny – z jego pomocą możemy przenosić maszyny w miejscach o szczególnie utrudnionym dostępie np. w halach o wąskich korytarzach i wyjazdach oraz niskiej wysokości stropu.

Katalog realizacje
Katalog z realizacjami

Zapraszamy do pobrania specjalnie przygotowanego katalogu naszych realizacji

Pracowaliśmy dla
Loga firm
utrzymanie linii technologicznych

INTER - TECH ul. Żywiecka 57, 34-325 Łodygowice tel./fax +48 33 817 67 79 e-mail: biuro@inter-tech.net.pl